Inne

O wszystkim i o niczym

sunny_spring_by_spidermansis-d3baixeI jak tam kochani spędzacie dzisiejszy, piękny i słoneczny dzień :)? Ja mam dzisiaj wolne, dzieciaki u rodziców dlatego właśnie sobie leżę na kanapie w słoneczku, popijam imbirową herbatkę i piszę do Was ;). Bardzo lubię zimę i śnieg ale już nie mogę się doczekać, kiedy słupki rtęci pokażą co najmniej piętnaście stopni.

Kilka dni temu pomogłam mamie w segregowaniu rzeczy. Zimowe ubrania spakowała do kartonów więc pownosiłam je na strych, a przy okazji zniosłam letnie ciuszki. Swoimi porządkami i segregacją, mama zainspirowała mnie do wymiany rzeczy więc może jutro już zacznę segregować nasze ubrania. Myślałam nawet, że może zacznę dzisiaj ale tak pięknie świeci słoneczko i tak miło siedzi mi się na kanapie z herbatą w rękach, że nie mam siły się ruszać ;). Jedyne na co mnie obecnie stać to ruszanie palcami dlatego postanowiłam coś skrobnąć.

Ta piękna pogoda skłoniła mnie także do rozmyślań i zaczęłam sobie przypominać początki tego bloga. Pamiętacie je jeszcze ;)? Ja pamiętam jak się zastanawiałam czy to w ogóle ma sens bo powstało tyle blogów kulinarnych, że pewnie nikt nie będzie odwiedzał mojego. Okazało się jednak, że nie jest tak najgorzej i czytacie moje wypociny dlatego staram się dodawać teksty tak często jak to jest możliwe. Moje minimum to cztery w tygodniu :). Jeżeli chodzi o tematykę to generalnie jest ona niezmienna chociaż nie zawsze są to wyłącznie przepisy. Tak jak dzisiaj, zdarza się, że po prostu mam ochotę coś skrobnąć i wówczas pojawia się taki pościk 'o wszystkim i o niczym’ ;). Dobrze kochani na dzisiaj kończę. Życzę Wam miłego popołudnia!

Źródło ikony wpisu: spidermansis.deviantart.com

Dodaj komentarz